Podział terytorialny

PODZIAŁ TERYTORIALNY W I ZESPOLE KURATORSKIEJ SŁUŻBY SĄDOWEJ

                                              - PION KARNY

 

Kurator specjalista Dariusz Marszałek 

pok. 316 – piętro III,
tel. (17) 224 23 36
Dni dyżurów w sądzie:

- poniedziałek, środa: 8.30-14.30

  • Gmina Czarna: (Wola Mała, Dąbrówki, Zalesie)
  • Gmina Łańcut: (Głuchów, Rogoźno, Sonina)
  • Gmina Rakszawa: (Rakszawa, Wydrze, Węgliska)
  • Miasto Łańcut: Osiedle „Przedmieście” – Grabskie”  ulice: Batalionów Chłopskich, Batorego, Głowackiego, Grabowskiego, Kraszewskiego, 29 Listopada, Piłsudskiego od nr 73, Oś. Gen. Maczka od nr 1-13, 10 Pułku Strzelców Konnych, Skotnik, Wąska,
  • Miasto Łańcut: Osiedle Południe ulice: Sokoła, Sowińskiego, Stysia, Mjr. H. Sucharskiego, Szpunara, Br. Śniadeckich, Tkacka, Traugutta, Wróblewskiego, Żardeckiego, Boya Żeleńskiego.

 

Starszy Kurator zawodowy Bartosz Gwizdak

pok. 316 – piętro III,
tel. (17) 224 23 20
Dni dyżurów w sądzie:

środa, piątek: 8.30 - 14.30

  • Gmina Białobrzegi (Dębina, Białobrzegi Prawe, Białobrzegi Lewe, Korniaków Północny, Korniaków Południowy, Budy Łańcuckie Prawe, Budy Łańcuckie Lewe, Wola Dalsza)
  • Gmina Czarna: (Pogwizdów, Medynia Łańcucka, Medynia Głogowska)
  • Gmina Łańcut: (Kraczkowa, Cierpisz)
  • Miasto Łańcut:  Osiedle Śródmieście ulice: Bohaterów, Cetnarskiego, Danielewicza, Dolniańska, Dominikańska, Farna, Grunwaldzka, Kilińskiego, Kolejowa,  Konopnickiej, Kowalska, Kr. Elżbiety (Oś. Kr. Elżbiety) Krótka, Łysa Góra, Matejki, Ottona z Pilczy, Piłsudskiego od nr 1 do 72, Oś. Gen. Stanisława Maczka od nr 14-20. Pl. Sobieskiego, Podwale, Oś. Podwale, Wincentego Pola, Polna, Rejtana, Rodziewiczówny, Rynek, Rzeźnicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Wałowa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zamkowa, Żeromskiego.
  • Miasto Łańcut: Osiedle Południe ulice: Armii Krajowej (bloki wojskowe), Bema, Bohaterów Westerplatte, Czarnieckiego, Daszyńskiego, Górne, Kr. Jadwigi, Kopernika, Kwiatowa, Kusocińskiego, Lisa Kuli.

 

Kurator specjalista Adam Jarosz

pok. 312– piętro III,
tel. (17) 224 23 17
Dni dyżurów w sądzie:

poniedziałek, środa: 8.30 - 14.30; wtorek, piątek: 8.30 – 12.00

czwartek - praca w terenie

  • Gmina Markowa: (Markowa, Husów, Tarnawska)
  • Miasto Łańcut: Osiedle „Podzwierzyniec – Kąty” ulice: Dąbrowskiego, Dębnik, Głuchowska, Kąty, Kochanowskiego, Kochanowskiego bloki od nr 1a do nr 1e, Łąkowa, Podwisłocze, Podzwierzyniec, Reymonta, R. Turka, Wiejska, Zwierzyniec.

 

Starszy Kurator zawodowy Agnieszka Domarska

pok. 316 – piętro III,
tel. (17) 224 23 62
Dni dyżurów w sądzie:

wtorek, środa: 8.30-14.30

  • Gmina Czarna: (Czarna, Krzemienica) 
  • Gmina Łańcut: (Kosina, Albigowa, Handzlówka, Wysoka) 
  • Gmina Żołynia: (Żołynia, Smolarzyny, Brzóza Stadnicka) 
  • Miasto Łańcut: Osiedle „Wschód” ulice: Asnyka, Boczna Kasprowicza, Broniewskiego, Chopina, Chrobrego, Fredry, Gałczyńskiego  Graniczna, Grottgera, Harcerska, Hrabska, Jagiellońska, Kasprowicza, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej, Kościuszki, Kralczyńskiego, Krasińskiego, Kruczkowskiego, Lipowa, Łowiecka, Modrzewiowa, Moniuszki, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Orkana, Partyzantów, Piekarska, Pod Bażantarnią, Podzamcze, Powstania Styczniowego, B. Prusa, Przybosia, M. Reja, Sikorskiego, Staszica, Sybiraków, Szenwalda, Szklana, Oś. Trześnik, K. Wielkiego, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Zajazdowa, Zamknięta, Zielona, Zubrzyckiego. 
  • Miasto Łańcut: Osiedle Południe ulice: 3-go Maja, Oś. 3-go Maja, Mickiewicza, Mościckiego, Narutowicza, Orzeszkowej, Paderewskiego, Wandy Rutkiewicz.

 

 

PODZIAŁ TERYTORIALNY W I ZESPOLE KURATORSKIEJ SŁUŻBY SĄDOWEJ

                                              - PION RODZINNY

 

Starszy Kurator zawodowy Joanna Strączyńska – Kruk 

pok. 303 – piętro III,
tel. (17) 224 23 25
Dni dyżurów w sądzie:

środa, czwartek: 8.30 - 14.30

  • Gmina Markowa: Markowa, Husów, Tarnawka
  • Gmina Białobrzegi: Dębina, Białobrzegi, Korniaków Płn. i Pd., Budy Łańcuckie, Wola Dalsza
  • Miasto Łańcut: Oś. Śródmieście, ulice: Bohaterów, Betnarskiego, Cetnarskiego, Danielewicza, Dolniańska, Dominikańska, Farna, Grunwaldzka, Kiliańskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kowalska, Kr. Elżbiety, Krótka, Łysa Góra, Matejki, Ottona z Pilczy, Piłsudskiego, Os. Gen. Maczka od nr 14 do nr 20, Plac Sobieskiego, Podwale, Os. Podwale, Wincentego Pola, Polna, Rejtana, Rodziewiczówny, Rynek, Rzeźnicza, Sienkiewicza, Wałowa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zamkowa, Żeromskiego, Podzwierzyniec: bloki Kochanowskiego

 

 

Kurator specjalista Stanisław Rudziński

pok. 309– piętro III,
tel. (17) 224 23 359
Dni dyżurów w sądzie:

poniedziałek, środa: 8.30 - 14.30

  • Gmina Rakszawa: Rakszawa, Wydrze, Węgliska.
  • Gmina Żołynia: Żołynia, Smolarzyny, Brzóza Stadnicka, Kopanie.
  • Miasto Łańcut: Oś. Wschód, ulice: Asnyka, boczna Kasprowicza, Broniewskiego, Chrobrego, Dąbrowskiego, Dębnik, Fredry, Gałczyńskiego, Głuchowska,  Graniczna, Grottgera, Harcerska, Hrabska, Jagiellońska, Kasprowicza, Kąty, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej, Kościuszki, Kralczyńskiego, Krasińskiego, Kruczkowskiego, Lipowa, Łowiecka, Modrzewiowa, Moniuszki, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Orkana, Partyzantów, Piekarska, Pod Bażantarnią, Podwisłocze, Podzamcze, Powstania Styczniowego, B. Prusa, Przybosia, M. Reja, Solskiego, Sikorskiego, Staszica, Sybiraków, Szenwalda, Szkolna, Szopena, Oś. Trześnik, K. Wielkiego, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Zajazdowa, Zamknięta, Zielona, Zaburzyckiego.
  • Miasto Łańcut: Oś. Południe, ulice: Armii Krajowej – bloki wojskowe, Bema, Bohaterów Westerplatte, Boya Żeleńskiego, Braci Śniadeckich, Czarnieckiego, Daszyńskiego, Górne, Kr. Jadwigi, Kopernika, Kwiatowa, Kusocińskiego, Lisa Kuli, 3-go Maja, Oś. 3-go Maja, Mickiewicza, Mościckiego, Narutowicza, Orzeszkowej, Paderewskiego, Wandy Rutkiewicz, Sokoła, Stysia, Mjr H. Sucharskiego, Szpunara, Tkacka, Traugutta, Wróblewskiego, Żardeckiego.
  • Miasto Łańcut: Oś. Przedmieście – Grabskie, ulice: Batalionów Chłopskich, Batorego, Głowackiego, Grabowskiego, Kraszewskiego, 29 Listopada, Oś. Gen. Maczka od nr 1 do nr 13, 10  Pułku Strzelców Konnych, Skotnik, Wąska.
  • Miasto Łańcut: Oś. Podzwierzyniec – z wyjątkiem bloków przy ul. Kochanowskiego

 

 

Starszy Kurator zawodowy Magdalena Rogalska 

pok. 310 – piętro III,
tel. (17) 224 23 42
Dni dyżurów w sądzie:

środa, piątek: 8.30 - 14.30

  • Gmina Czarna: Czarna, Krzemienica, Wola Mała, Dąbrówki, Pogwizdów, Medynia Łańcucka, Medynia Głogowska, Zalesie.
  • Gmina Łańcut: Kosina, Głuchów, Rogóżno, Sonina, Wysoka, Albigowa, Handzlówka, Kraczkowa, Cierpisz.
Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Łańcucie
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2016-01-14 21:25
Opublikowany przez: Konrad Magdoń
Aktualizowany dnia: 2017-08-18 10:02
Aktualizowany przez: Konrad Magdoń
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 3 955