podzial_terytorialny

                                                                       PODZIAŁ TERYTORIALNY W PIONIE KARNYM

Agnieszka Domarska:

- Gmina Czarna: (Czarna, Krzemienica)

- Gmina Łańcut: (Kosina, Albigowa, Handzlówka, Wysoka)

- Gmina Żołynia: (Żołynia, Smolarzyny, Brzóza Stadnicka)

- Miasto Łańcut: Osiedle „Wschód” ulice: Asnyka, Boczna Kasprowicza, Broniewskiego, Chopina, Chrobrego, Fredry, Gałczyńskiego  Graniczna, Grottgera, Harcerska, Hrabska, Jagiellońska, Kasprowicza, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej, Kościuszki, Kralczyńskiego, Krasińskiego, Kruczkowskiego, Lipowa, Łowiecka, Modrzewiowa, Moniuszki, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Orkana, Partyzantów, Piekarska, Pod Bażantarnią, Podzamcze, Powstania Styczniowego, B. Prusa, Przybosia, M. Reja, Sikorskiego, Staszica, Sybiraków, Szenwalda, Szklana, Oś. Trześnik, K. Wielkiego, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Zajazdowa, Zamknięta, Zielona, Zubrzyckiego.

- Miasto Łańcut: Osiedle Południe ulice: 3-go Maja, Oś. 3-go Maja, Mickiewicza, Mościckiego, Narutowicza, Orzeszkowej, Paderewskiego, Wandy Rutkiewicz.

 

Bartosz Gwizdak

- Gmina Białobrzegi (Dębina, Białobrzegi Prawe, Białobrzegi Lewe, Korniaków Północny, Korniaków Południowy, Budy Łańcuckie Prawe, Budy Łańcuckie Lewe, Wola Dalsza)

- Gmina Czarna: (Pogwizdów, Medynia Łańcucka, Medynia Głogowska)

- Gmina Łańcut:  (Kraczkowa, Cierpisz)

- Miasto Łańcut:  Osiedle Śródmieście ulice: Bohaterów, Cetnarskiego, Danielewicza, Dolniańska, Dominikańska, Farna, Grunwaldzka, Kilińskiego, Kolejowa,  Konopnickiej, Kowalska, Kr. Elżbiety (Oś. Kr. Elżbiety) Krótka, Łysa Góra, Matejki, Ottona z Pilczy, Piłsudskiego od nr 1 do 72, Oś. Gen. Stanisława Maczka od nr 14-20. Pl. Sobieskiego, Podwale, Oś. Podwale, Wincentego Pola, Polna, Rejtana, Rodziewiczówny, Rynek, Rzeźnicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Wałowa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zamkowa, Żeromskiego.

- Miasto Łańcut: Osiedle Południe ulice: Armii Krajowej (bloki wojskowe), Bema, Bohaterów Westerplatte, Czarnieckiego, Daszyńskiego, Górne, Kr. Jadwigi, Kopernika, Kwiatowa, Kusocińskiego, Lisa Kuli.

 

Adam Jarosz

-  Gmina Markowa: (Markowa, Husów, Tarnawska)

- Miasto Łańcut: Osiedle „Podzwierzyniec – Kąty” ulice: Dąbrowskiego, Dębnik, Głuchowska, Kąty, Kochanowskiego, Kochanowskiego bloki od nr 1a do nr 1e, Łąkowa, Podwisłocze, Podzwierzyniec, Reymonta, R. Turka, Wiejska, Zwierzyniec.

 

Dariusz Marszałek

- Gmina Czarna: (Wola Mała, Dąbrówki, Zalesie)

- Gmina Łańcut: (Głuchów, Rogoźno, Sonina) 

- Gmina Rakszawa: (Rakszawa, Wydrze, Węgliska)

- Miasto Łańcut: Osiedle „Przedmieście” – Grabskie”  ulice: Batalionów Chłopskich, Batorego, Głowackiego, Grabowskiego, Kraszewskiego, 29 Listopada, Piłsudskiego od nr 73, Oś. Gen. Maczka od nr 1-13, 10 Pułku Strzelców Konnych, Skotnik, Wąska,

- Miasto Łańcut: Osiedle Południe ulice: Sokoła, Sowińskiego, Stysia, Mjr. H. Sucharskiego, Szpunara, Br. Śniadeckich, Tkacka, Traugutta, Wróblewskiego, Żardeckiego, Boya Żeleńskiego.

 

                                                                  PODZIAŁ TERYTORIALNY W PIONIE RODZINNYM

Joanna Strączyńska – Kruk

- Gmina Markowa: (Markowa, Husów, Tarnawka)

- Gmina Białobrzegi: (Dębina, Białobrzegi, Korniaków Płn. i Pd., Budy Łańcuckie, Wola Dalsza) 

- Miasto Łańcut: Oś. Śródmieście, ulice: Bohaterów, Betnarskiego, Cetnarskiego, Danielewicza, Dolniańska, Dominikańska, Farna, Grunwaldzka,   Kiliańskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kowalska, Kr. Elżbiety, Krótka, Łysa Góra, Matejki, Ottona z Pilczy, Piłsudskiego, Os. Gen. Maczka od nr 14 do nr 20, Plac Sobieskiego, Podwale, Os. Podwale, Słowackiego, Wincentego Pola, Polna, Rejtana, Rodziewiczówny, Rynek, Rzeźnicza, Sienkiewicza, Wałowa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zamkowa, Żeromskiego
- Podzwierzyniec: bloki Kochanowskiego   

 

Stanisław Rudziński

- Gmina Rakszawa: Rakszawa, Wydrze, Węgliska.
- Gmina Żołynia: Żołynia, Smolarzyny, Brzóza Stadnicka, Kopanie.
- Miasto Łańcut: Oś. Wschód, ulice: Asnyka, boczna Kasprowicza, Broniewskiego, Chrobrego, Dąbrowskiego, Dębnik, Dębnik, Fredry, Gałczyńskiego, Głuchowska, Graniczna, Grottgera, Harcerska, Hrabska, Jagiellońska, Kasprowicza, Kąty, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej, Kościuszki, Kralczyńskiego, Krasińskiego, Kruczkowskiego, Lipowa, Łąkowa, Łowiecka, Modrzewiowa, Moniuszki, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Orkana, Partyzantów, Piekarska, Pod Bażantarnią, Podwisłocze, Podzamcze, Powstania Styczniowego, B. Prusa, Przybosia, M. Reja, Solskiego, Sikorskiego, Staszica, Sybiraków, Szenwalda, Szkolna, Szopena, Oś. Trześnik, K. Wielkiego, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Zajazdowa, Zamknięta, Zielona, Zaburzyckiego. 
- Miasto Łańcut: Oś. Południe, ulice: Armii Krajowej – bloki wojskowe, Bema, Bohaterów Westerplatte, Boya Żeleńskiego, Braci Śniadeckich, Czarnieckiego, Daszyńskiego, Górne, Kr. Jadwigi, Kopernika, Kwiatowa, Kusocińskiego, Lisa Kuli, 3-go Maja, Oś. 3-go Maja, Mickiewicza, Mościckiego, Narutowicza, Orzeszkowej, Paderewskiego, Wandy Rutkiewicz, Sokoła, Stysia, Mjr H. Sucharskiego, Szpunara, Tkacka, Traugutta, Wróblewskiego, Wiejska, Żardeckiego.
- Miasto Łańcut: Oś. Przedmieście – Grabskie, ulice: Batalionów Chłopskich, Batorego, Głowackiego, Grabowskiego, Kraszewskiego, 29 Listopada, Oś. Gen. Maczka od nr 1 do nr 13, 10 Pułku Strzelców Konnych, Skotnik, Wąska.
- Oś. Podzwierzyniec – z wyjątkiem bloków przy ul. Kochanowskiego                                                



Magdalena Rogalska  
- Gmina Czarna: Czarna, Krzemienica, Wola Mała, Dąbrówki, Pogwizdów, Medynia Łańcucka, Medynia Głogowska, Zalesie
- Gmina Łańcut: Kosina, Głuchów, Rogóżno, Sonina, Wysoka, Albigowa, Handzlówka, Kraczkowa, Cierpisz.

RSS
Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Łańcucie
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2020-03-27 10:58
Opublikowany przez: Konrad Magdoń
Aktualizowany dnia: 2020-03-27 11:07
Aktualizowany przez: Konrad Magdoń
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 182