podzial_terytorialny

                                                                       PODZIAŁ TERYTORIALNY W PIONIE KARNYM

Agnieszka Domarska:

- Gmina Czarna: (Czarna, Krzemienica)

- Gmina Łańcut: (Kosina, Albigowa, Handzlówka, Wysoka)

- Gmina Żołynia: (Żołynia, Smolarzyny, Brzóza Stadnicka)

- Miasto Łańcut: Osiedle „Wschód” ulice: Asnyka, Boczna Kasprowicza, Broniewskiego, Chopina, Chrobrego, Fredry, Gałczyńskiego  Graniczna, Grottgera, Harcerska, Hrabska, Jagiellońska, Kasprowicza, Kołłątaja, Komisji Edukacji Narodowej, Kościuszki, Kralczyńskiego, Krasińskiego, Kruczkowskiego, Lipowa, Łowiecka, Modrzewiowa, Moniuszki, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Orkana, Partyzantów, Piekarska, Pod Bażantarnią, Podzamcze, Powstania Styczniowego, B. Prusa, Przybosia, M. Reja, Sikorskiego, Staszica, Sybiraków, Szenwalda, Szklana, Oś. Trześnik, K. Wielkiego, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Zajazdowa, Zamknięta, Zielona, Zubrzyckiego.

- Miasto Łańcut: Osiedle Południe ulice: 3-go Maja, Oś. 3-go Maja, Mickiewicza, Mościckiego, Narutowicza, Orzeszkowej, Paderewskiego, Wandy Rutkiewicz.

 

Bartosz Gwizdak

- Gmina Białobrzegi (Dębina, Białobrzegi Prawe, Białobrzegi Lewe, Korniaków Północny, Korniaków Południowy, Budy Łańcuckie Prawe, Budy Łańcuckie Lewe, Wola Dalsza)

- Gmina Czarna: (Pogwizdów, Medynia Łańcucka, Medynia Głogowska)

- Gmina Łańcut:  (Kraczkowa, Cierpisz)

- Miasto Łańcut:  Osiedle Śródmieście ulice: Bohaterów, Cetnarskiego, Danielewicza, Dolniańska, Dominikańska, Farna, Grunwaldzka, Kilińskiego, Kolejowa,  Konopnickiej, Kowalska, Kr. Elżbiety (Oś. Kr. Elżbiety) Krótka, Łysa Góra, Matejki, Ottona z Pilczy, Piłsudskiego od nr 1 do 72, Oś. Gen. Stanisława Maczka od nr 14-20. Pl. Sobieskiego, Podwale, Oś. Podwale, Wincentego Pola, Polna, Rejtana, Rodziewiczówny, Rynek, Rzeźnicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Wałowa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zamkowa, Żeromskiego.

- Miasto Łańcut: Osiedle Południe ulice: Armii Krajowej (bloki wojskowe), Bema, Bohaterów Westerplatte, Czarnieckiego, Daszyńskiego, Górne, Kr. Jadwigi, Kopernika, Kwiatowa, Kusocińskiego, Lisa Kuli.

 

Adam Jarosz

-  Gmina Markowa: (Markowa, Husów, Tarnawska)

- Miasto Łańcut: Osiedle „Podzwierzyniec – Kąty” ulice: Dąbrowskiego, Dębnik, Głuchowska, Kąty, Kochanowskiego, Kochanowskiego bloki od nr 1a do nr 1e, Łąkowa, Podwisłocze, Podzwierzyniec, Reymonta, R. Turka, Wiejska, Zwierzyniec.

 

Dariusz Marszałek

- Gmina Czarna: (Wola Mała, Dąbrówki, Zalesie)

- Gmina Łańcut: (Głuchów, Rogoźno, Sonina) 

- Gmina Rakszawa: (Rakszawa, Wydrze, Węgliska)

- Miasto Łańcut: Osiedle „Przedmieście” – Grabskie”  ulice: Batalionów Chłopskich, Batorego, Głowackiego, Grabowskiego, Kraszewskiego, 29 Listopada, Piłsudskiego od nr 73, Oś. Gen. Maczka od nr 1-13, 10 Pułku Strzelców Konnych, Skotnik, Wąska,

- Miasto Łańcut: Osiedle Południe ulice: Sokoła, Sowińskiego, Stysia, Mjr. H. Sucharskiego, Szpunara, Br. Śniadeckich, Tkacka, Traugutta, Wróblewskiego, Żardeckiego, Boya Żeleńskiego.

 

                                                                  PODZIAŁ TERYTORIALNY W PIONIE RODZINNYM

Ewa Bałchan

– Gmina Markowa: (Husów, Markowa, Tarnawka).

– Gmina Łańcut: (Cierpisz, Kraczkowa).

– Miasto Łańcut: Osiedle „Przedmieście – Grabskie” – 10 Pułku Strzelców Konnych, 29 Listopada, Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Jana Matejki, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Piłsudskiego, os. Gen. Stanisława Maczka 1- 13, Skotnik, Stefana Batorego, Wąska, Władysława Grabskiego.

– Miasto Łańcut: Osiedle „Podzwierzyniec – Kąty” – Dębnik, Głuchowska, Henryka Dąbrowskiego, Jana Kochanowskiego, Kąty, Łąkowa, Podwisłocze, Podzwierzyniec, Przemysłowa, Romana Turka, Wiejska, Władysława Reymonta, Zwierzyniec.

 

Magdalena Rogalska

– Gmina Czarna: (Czarna, Dąbrówki, Krzemienica, Medynia Głogowska, Medynia Łańcucka, Pogwizdów, Wola Mała, Zalesie).

– Gmina Łańcut: (Albigowa, Głuchów, Handzlówka, Sonina, Wysoka).

 

Stanisław Rudziński

– Gmina Rakszawa: (Rakszawa, Węgliska, Wydrze).

– Gmina Żołynia: (Brzóza Stadnicka, Grabnik, Smolarzyny, Żołynia).

– Miasto Łańcut: Osiedle „Południe” – ulice: Adama Mickiewicza, 3-go Maja, Armii Krajowej, Bł. Edmunda Bojanowskiego, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Żardeckiego, Braci Śniadeckich, Elizy Orzeszkowej, Gabriela Narutowicza, Górne, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Janusza Kusocińskiego, Józefa Bema, Królowej Jadwigi, Kwiatowa, Mikołaja Kopernika, Mjr Henryka Sucharskiego, Osiedle 3-go Maja, Płk Ignacego Szpunara, Płk Leopolda Lisa-Kuli, Potockich, Rodziny Ulmów, Romualda Traugutta, Słoneczna, Sokoła, Stefana Czarnieckiego, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Tkacka, Trakt Honorowych Obywateli Miasta Łańcuta, Walerego Wróblewskiego, Wandy Rutkiewicz, Wincentego Stysia.

– Miasto Łańcut: Osiedle „Wschód” – ulice: Adama Asnyka, Aleksandra Fredry, Artura Grottgera, Boczna Kasprowicza, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Fryderyka Chopina, Gen. Józefa Sowińskiego, Graniczna, Harcerska, Hrabska, Hugo Kołłątaja, Jagiellońska, Jana Kasprowicza, Juliana Przybosia, K. I. Gałczyńskiego, Kazimierza Kralczyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Komisji Edukacji Narodowej, Lipowa, Ludwika Solskiego, Łowiecka, Marii Curie-Skłodowskiej, Mikołaja Reja, Modrzewiowa, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Orląt Łańcuckich, os. Trześnik, os. Władysława Sikorskiego, Partyzantów, Piekarska, Pod Bażantarnią, Podzamcze, Powstania Styczniowego, Składowa, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Sybiraków, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Wiosny Ludów, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Władysława Sikorskiego, Wojska Polskiego, Zajazdowa, Zamknięta, Zielona, Zygmunta Krasińskiego.

 

Joanna Strączyńska-Kruk

– Gmina Białobrzegi: (Białobrzegi, Budy Łańcuckie, Dębina, Korniaktów Południowy, Korniaktów Północny, Wola Dalsza).

– Gmina Łańcut: (Kosina, Rogóżno).

– Miasto Łańcut: Osiedle „Śródmieście” – ulice: Bohaterów, Dolniańska, Dominikańska, Farna, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Jana Cetnarskiego, Jana Kilińskiego, Juliusza Słowackiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa, Konstantego Danielewicza, Kowalska, Królowej Elżbiety, Krótka, Łukasiewicza, Łysa Góra, Marii Konopnickiej, Marii Rodziewiczówny, os. Gen. Stanisława Maczka 14-20, Ottona z Pilczy, Plac Sobieskiego, Podwale, Polna, Rynek, Rzeźnicza, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Rejtana, Wałowa, Wincentego Pola, Zamkowa, Zeha, os. Jana Pawła II: (Ignacego Koziei, Jana Pawła II, Józefa Witka, Stanisława Duhla).

RSS
Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Łańcucie
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2020-03-27 10:58
Opublikowany przez: Konrad Magdoń
Aktualizowany dnia: 2021-03-02 12:27
Aktualizowany przez: Konrad Magdoń
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 523